Firma PANDUIT

Firma PANDUIT jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji środków telekomunikacyjnych. W jej ofercie znajdą Państwo całkowite rozwiązania, które zaspokoją wymagania najbardziej wymagających klientów. СКС PAN-NET - to przyszłościowe rozwiązanie o dużej efektywności. Jego elementy składowe zostały zaprojektowane z uwzględnieniem wymogów najbardziej postępowych technologii, takich jak Voice over IP (VoIP), Power over Ethernet (PoE), oraz ostatnich wymagań dotyczących trwałości i bezpieczeństwa. Produkty PANDUIT są opracowywane w oparciu o innowacyjne technologie dzięki naszej nieustającej koncentracji na interesach klientów oraz wysokiemu poziomowi inwestycji w R&D. Każdy nasz produkt charakteryzują następujące cechy:

 • Jakość na poziomie światowym
 • Wysoka wydajność i niezawodność
 • Modułowy, ciągle udoskonalany wygląd
 • Wsparcie ze strony najbardziej nowoczesnych technologii sieciowych
 • Obniżenie ogólnych kosztów posiadania infrastruktury
 • Rozwiązania zgodne, a nawet przekraczające wymagania TIA/EIA

Do rozwiązań PANDUIT należą: kable, złącza modułowe dla kabli miedzianych typu "skrętka" oraz dla światłowodów, systemy okablowania strefowego, gniazdka i panele zewnętrzne, systemy stojaków, systemy fizycznego sterowania siecią , kanały kablowe, systemy transportu kabli światłowodowych, systemy uziemienia, opaski kablowe i akcesoria, oraz systemy identyfikacji sieciowej.

Globalny serwis i wsparcie

PANDUIT dysponuje globalną siecią wykwalifikowanych przedstawicieli regionalnych, którzy zapewniają zleceniodawcom profesjonalne wsparcie, udzielają konsultacji i przeprowadzają obsługę. Poza tym dzięki współpracy PANDUIT z posiadającymi certyfikaty partnerami, projektantami oraz administratorami sieciowymi klient może być pewny, że nasza firma zapewni mu realizację wszystkich prac związanych z budową i wdrażaniem SSO, jak również dalsze wsparcie, co pozwoli na obniżenie ogólnych kosztów posiadania.

Program APPT

Program Architektura PANDUIT dla Pokrewnych Technologii (APPT) połączył najlepszych w swojej branży specjalistów, którzy podzielają nasz punkt widzenia. Chcemy zaoferować optymalne biznesowe rozwiązania sieciowe bazujące na otwartej architekturze i opracowane specjalnie po to, by wspierać najważniejsze sieciowe technologie klientów.
W ramach tradycyjnej - pionowo zorientowanej modeli biznesu, klienci zazwyczaj poszukują jednego dostawcy, który jest w stanie zaspokoić wszystkie wymagania: od budowy i sterowania siecią do usług doradczych i rozszerzania. Takie podejście nie tylko zawęża możliwości wyboru, lecz również ogranicza dostęp do produktów i innowacji technologicznych, w wyniku czego nieuchronnie obniża się zdolność konkurencyjna klienta na rynku, jak również zapewnienie wymaganego zwrotu inwestycji.

PANDUIT wraz z klientami pracuje nad opracowaniem rozwiązań, które mogłyby sprostać realnym technologiom: czy to Voice over IP (VoIP), czy szerokopasmowy Ethernet w domu lub w biurze, czy wdrażanie sieci magazynujących dane. Standardy przemysłowe umożliwiają kooperację tych rozwiązań. Jednak strategia partnerstwa APPT robi jeszcze jeden krok naprzód. Chodzi o sytuację, kiedy rozwiązania partnerów są testowane pod względem kompatybilności, fuinkcjonalności i efektywności. Daje to gwarancję klientom, że ich kompletny system będzie funkcjonował na najwyższym poziomie.

Program PANDUIT PCI

Program PANDUIT Certified Installer (PCI) został opracowany po to, by kompleksowe SSO Panduit były instalowane w ścisłej zgodności z obowiązującymi branżowymi standardami EIA/TIA lub ISO i w 100% przechodziły próby. W tym celu SSO zainstalowane przez autoryzowanych specjalistów (PCI) obejmuje Systemowa Gwarancja PANDUIT System Warranty albo PANDUIT Certification Plus.
PCI zapewniają swoim klientom produkty i obsługę na najwyższym poziomie. W ich składzie są specjaliści poziomu BISCI RCDD, czyli tacy, obecność których gwarantuje wysoką jakość projektowania i montażu SSO. W dodatku teoretyczne i praktyczne szkolenia organizowane przez Panduit w ramach programu PCI, pomagają naszym partnerom w zapewnieniu najwyższej jakości montażu, wsparcia i doradztwa w branży.
Program PCI oferuje niezbędne szkolenia i wsparcie dla wiodących specjalistów w zakresie montażu i integracji systemowej. Natomiast globalna sieć wykwalifikowanych i nieustannie doszkalających się partnerów sprawia, że program ten staje się unikalny i pomaga Państwu w szybkim i skutecznym wdrażaniu i poszerzaniu infrastruktury sieciowej, by zapewnić wsparcie najważniejszym Państwa systemom i technologiom.

Program PANDUIT PCD

Program PANDUIT Certified Designer (PCD) jest inicjatywą firmy PANDUIT, wspierającą projektantów w ich dążeniu do stwarzania wysokiej jakości nowatorskich rozwiązań na potrzeby dzisiejszego, ciągle zmieniającego się rynku telekomunikacji.
PANDUIT dąży do nawiązania otwartego i obopólnie korzystnego partnerstwa z wykwalifikowanymi projektantami. Dzięki takiej współpracy razem opracowujemy najlepsze rozwiązania dla dowolnej unikalnej technologii w zakresie infrastruktury.
Korzystanie z produktów PANDUIT otwiera przed klientami ogromne możliwości wyboru części, które nadają się do użycia w przeróżnych warunkach. W całym świecie PANDUIT wykorzystuje lokalne doświadczenie, by dostosować opracowane przez nas rozwiązania w dziedzinie SSO do potrzeb konkretnych klientów.

Program PANDUIT PCSI

Program PANDUIT Certified System Integrator (PCSI) został opracowany w celach stworzenia globalnej sieci najbardziej doświadczonych partnerów, kótrzy wdrażają i realizują rozwiązania PANDUIT wraz z innymi technologiami, usługami i produktami. Dzięki temu programowi klienci mogą wybrać jednego integratora dla wszystkich poziomów swojej struktury IT.
Program PCSI obejmuje dodatkowe szkolenia i certyfikacje, które umożliwiają Integratorom Systemowym świadczenie bardziej jakościowych usług w porównaniu do konkurencji. W ramach programu Integratorzy Systemowi mogą powiększyć swój zestaw usług oraz ich znaczenie dla klientów. Program PCSI przeznaczony jest wyłącznie dla wiodących Integratorów Systemowych.

Gwarancja Systemowa PANDUIT

Programy Gwarancyjne PANDUIT System Warranty oraz PANDUIT Certification Plus oferują pełną, częściową oraz systemową gwarancję na systemy kablowe o dużej wydajności z uwzględnieniem aktualnych i przyszłych wymogów. Porgram gwarancyjny PANDUIT System Warranty jest jednym z najbardziej nowatorskich w swojej dziedzinie i zapewnia:

 • stuprocentową jakość części PANDUIT Corp.
 • gwarancję, obejmującą zarówno części, jak i prace związane z wymianą bądź ponowną instalacją części lub kabli.
 • jeden kontakt w przypadku pytań o jakość części i kabla
 • Bezpośrednią gwarancję PANDUIT dla końcowego użytkownika, która zapewnia:
 • że SSO będzie wspierać wszystkie istniejące oraz przyszłe technologie sieciowe
 • że SSO nie ma defektów materiałów, części ani montażu
 • że SSO będzie zgodny, a nawet przewyższy wymagania dotyczące wydajności, ustalone w Standardach Kablowych CBT

Łatwość rejestracji: rejestracja odbywa się w formie elektronicznej. Nie ma ograniczeń na minimalną ilość łącz, istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu z technikami. PANDUIT System Warranty jest ważna przez 25 lat i obejmuje SSO, wyprodukowane w całości przez PANDUIT. Program gwarancyjny PANDUIT Certification Plus jest wspólnym zobowiązaniem, dzięki któremu znacząco zwiększają się możliwości stworzenia SSO wysokiej jakości. Program PANDUIT Certification Plus jest ważny przez 15 lat, zapewnia trwałość i wydajność SSO, stworzonych przy wykorzystaniu komunikacyjnych technologii PANDUIT i kabla, wyprodukowanego przez jednego z naszych partnerów.

Systemy ulozenia swiatlowodow
Opaski kablowe i akcesoria
Plytki czolowe
Wzmocnione opaski kablowe ze stali