Opaski kablowe

PANDUIT oferuje najlepsze na rynku, nowoczesne oraz solidne rozwiązania do stosowania w przeróżnych dziedzinach. Szeroki wybór produktów został opracowany z uwzględnieniem obowiązujących w branży standardów oraz zgodnie z życzeniami klientów.

Opaski kablowe PANDUIT
Opaski kablowe PANDUIT
Opaski kablowe PANDUIT
Opaski kablowe PANDUIT
Opaski kablowe PANDUIT
  • Opaski kablowe TAK-TY™ Hook & Loop wykorzystuje się w miejscach, w których niezbędne są częste przemieszczenia, uzupełnienia oraz modyfikacje sieci kablowej. Dostępne są różne typy w różnych kolorach.
  • Nowość! Opaski ULTRA-CINCH™ Hook & Loop wyprodukowane z unikalnego materiału o jednolitej powierzchni zapewniają szereg możliwości do wykorzystania z kablami różnych rozmiarów; pętla o małym profilu oraz ścisłe dopasowanie do kabli zmniejszają średnicę.
  • Taśma mocująca TAK-TAPE™ Hook & Loop jest najmocniejsza z dostępnych na rynku; taśmy dostarczamy w zwojach o różnej wielkości; są idealne do zastosowania w budynkach uniwersalnych.
  • Opaski CONTOUR-TY™ najbardziej nadają się do użytku z wrażliwymi na uszkodzenia kablami transmisji danych; wyposażone są w zewnętrzny ząb oraz gładkie zaokrąglone krawędzie, które chronią powłokę kabla. Zamykająca kulka z równoległym wejściem chroni przed ostrymi krawędziami i zapobiega urazom personelu.
  • Opaski kablowe DURA-TY™ charakteryzują się niepowtarzalnymi właściwościami; cechuje je wyjątkowa odporność pogodowa. Opaski zostały zaaprobowane przez Telcordia w zakresie zastosowania przez dostawców usług
  • Do zaaprobowanych przez Laboratorium ds zasad bezpieczeństwa USA (UL Listed) rozwiązan dla podsystemów poziomych w pomieszczeniach klimatyzowanych należy szeroki wybór opasek nylonowych 6.6; brązowe opaski kablowe HALAR^ (zapalność - 94V-0) oraz opaski Hook & Loop w kolorze czarnym i brązowym, które już dały się poznać jako wytrzymujące duże obciążenia w przewodach powietrza.

W dodatku do pelnego asortymentu opasek kablowych PANDUIT oferuje zestaw narzędzi montażowych wyróżniających się wysoką jakością, solidnością i wydajnością. Narzędzia zapewniają niezbędny poziom napięcia oraz gładkie i równe obcinanie niepotrzebnej długości. Wszystkie narzędzia PANDUIT zostały opracowane w celu obniżenia kosztów związanych z montażem.

Systemy ulozenia swiatlowodow
Opaski kablowe i akcesoria
Plytki czolowe
Wzmocnione opaski kablowe ze stali