Kabel

PANDUIT oferuje kable miedziane i światłowodowe jako idealne rozwiązanie dla kompletnych zintegrowanych rozwiązań, do stosowania w sieciach zarówno miedzianych, jak i światłowodowych. Kabel miedziany wykorzystywany jest do wspierania takich aplikacji i protokołów jak: 10/100BASE-T, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, oraz 10G BASE-T. Kabel światłowodowy OPTI-CORE wspiera aplikacje i protokoły ATM, Fiber Channel, 10/100 BASE-F, 1000 BASE-FX oraz 10G BASE-FX. Miedziane i światłowodowe kable PANDUIT zapewniają stabilną wydajność najważniejszym technologiom w dziedzinie szybkiej transmisji głosu, sygnału wizyjnego i danych cyfrowych.

  • Do udoskonalonych właściwości kabla miedzianego TX6 10GIG UTP należy unikalny design, który sprzyja tłumieniu zakłóceń Power Sum Alien Crosstalk.
  • Kabel został zaprojetowany specjalnie do użytku z telekomunikacyjnymi produktami PANDUIT (złącza, moduły, panele na adaptery, kasety prefabrykowane, patchpanele oraz patchcordy).
  • Kabel miedziany odpowiada klasom ogniotrwałości CMP (NEPA 262) oraz CMR (UL 1666).
  • Według wskaźników elektrycznych przewyższa wymagania standardów TIA/EIA-568-B i ISO 1180.
  • Kabel miedziany został zaprojektowany i opracowany przy zastosowaniu najnowszych technologii wspierających zbalansowaną transmisję sygnałów (balanced electrical transmiswsions).
  • Kabel światłowodowy OPTI-CORE przewyższa wymagania standardów TIA/EIA-568-B.3 i GR-409.
  • Kabel światłowodowy OPTI-CORE 10GIG zawiera najwyższej jakości włókno po obróbce laserowej do wspierania transmisji danych przy prędkości 10 Gb na sekundę.

Do systemu kabli miedzianych TX należą kable TX6 10GIG, TX6000, oraz TX5500.

Do grupy kabli światłowodowych OPTI-CORE należą kable dystrybucyjne (Distribution) oraz łączące (Interconnect) w wersji zarówno standardowej, jak i gumowanej. Są to światłowody wielomodowe (50/125.m, 62.5/125.m i 10GIG 50/125.m) oraz jednomodowe.

Systemy ulozenia swiatlowodow
Opaski kablowe i akcesoria
Plytki czolowe
Wzmocnione opaski kablowe ze stali